top of page

Kobieca sesja zdjęciowa z deską SUP


Och! Są takie momenty w sup żyćku.... kiedy unosisz się nad ziemią... z radości! Czasem jest to pływanie na supie w niesamowitych okolicznościach (w sumie przeważnie tak jest), a czasami jest to spełnienie małych marzeń jak to, na powyżej załączonym obrazku. Na początku wakacji udało mi się zrealizować sesję zdjęciową w leśnym klimacie, z dużą nutą kobiecości oraz oczywiście z deską SUP w roli głównej. A może tym razem to ja dostałam pierwszoplanową obsadę? (hihi)


 

Mi w głowie nieustannie krążą różne pomysły na wykorzystanie deski SUP jako ciekawego rekwizytu do zdjęć. Odkąd moje życie kręci się wokół SUPowania staram się regularnie robić mniej oczywiste kadry na wodzie lub nawet poza nią. Mam jeszcze na swojej liście co najmniej 3 fotograficzne akcje do zrealizowania! I jeśli tylko będzie okazja... wdrożę te pomysły w życie! A z czasem zapewne pojawią się nowe foto-chochliki w głowie :)Fotograf do zadań specjalnych


Sesja wypadła tak świetnie przede wszystkim dlatego, że fotograf również był ze mną na wodzie, na własnej desce SUP. Zadania specalnego podjął się Krzysiek Karpiński - Fotograf. Krzysiek od pewnego czasu pływa na własnej desce SUP i zdarza mu się ją wykorzystywać do łapania niezwykłych kadrów. Dodam nieskromnie, że to ja wciągnęłam go w przestrzeń SUPversu i tym bardziej cieszę się, że udało nam się wspólnie zrealizować te zdjęcia!NO TO ŁAPCIE TE NIESAMOWITE KADRY!


Comments


bottom of page