top of page

Nasza sesja rocznicowa z SUP’em w tle – mini relacja i kilka zdjęć

Ostatnio dużo wspominam o naszej 8 rocznicy ślubu… Nie macie już dość? Ileż można czytać o tym, że jacyś ludzie hajtali się prawię dekadę temu i ciągle ostatnio o tym wspominają? Hmmm… Wybaczcie, taki wyjątkowy ten nasz wrzesień w tym roku z SUPami na tapecie.

Obiecałam Wam wrzucić kilka kadrów z naszej sesji. Był to mój prezent dla Macka. Zaskoczyłam go nią w ten sam dzień, więc nie było jakichś szczególnych przygotowań do tych zdjęć. Zapolowałam na ładniejszą pogodę i trochę luźniejszy grafik u niego w pracy, bo nie zawsze może skończyć pracę o 17:00 jak cywilizowani ludzie 😛 Zadzwoniłam do niego z informacją:

“Maciej, jest taka akcja, że musisz się stawić około 17:00 nad Miedwiem. Mam nadzieję, że masz w aucie jakieś ciuchy do pływania na SUP’ie?”

Więc ubraliśmy się w to co było pod ręką, napompowaliśmy nasze Sharki i poczyniliśmy kilka póz w miejscu, gdzie nasza przygoda z SUPami się zaczęła 🙂 Nad jeziorem Miedwie.

 

Część ujęć zachowam tylko dla Nas ale resztą chętnie się dzielę!


View fullsize

002.jpg
002.jpg

Nie jest łatwo dzielić się w Internecie swoją prywatnością. A tu proszę, takie osobiste kadry. Decydując się na blogowanie miałam tego świadomość ale ciągle się tego uczę 🙂


View fullsize

004.jpg
004.jpg

View fullsize

005.jpg
005.jpg

View fullsize

009.jpg
009.jpg

Sesja odbyła się na jeziorze Miedwie przy ostatnich promieniach słońca


View fullsize

010.jpg
010.jpg

View fullsize

011.jpg
011.jpg

View fullsize

015.jpg
015.jpg

View fullsize

017.jpg
017.jpg

Teraz trzeba, któreś wybrać, oprawić w ramkę i powiesić w rodzinnej galerii w domu. Ciężki wybór ? Bo lubię wszystkie! Dzięki Piotr za tą szybką akcję (prawie na spontanie).

Ciekawa jestem jakie Wy w życiu macie pasje i jaka sesja zdjęciowa Wam się marzy?


superka-gosia.png
superka-gosia.png

#Lifestyle #razem #sharksups #sesja #miedwie #standuppaddle #sup #plaża #jezioro

26 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page